•  KONKURS DZIELNICOWY
          • KONKURS DZIELNICOWY

• W listopadzie w naszej dzielnicy odbył się konkurs literacko - ortograficzny. Zadaniem uczniów było ułożyć wiersz lub rymowankę zawierające wyrazy z trudnościami ortograficznymi.
        • W podniebną przygodę z Kajkiem i Kokoszem

• Od tysiącleci ludzkość marzyła o lataniu. Historia pokazuje wielu genialnych konstruktorów, którzy tworzyli projekty machin latających, między innymi Leonardo da Vinci. Uczniowie klasy 4b i 4c podczas cyklu lekcji poświęconemu komiksowi pt. „Kajko i Kokosz.
        • Sukcesy sportowe naszych uczniów

• W dniach 9-10 grudnia br. nasi uczniowie: Rita Karasek kl. 6a i Bartosz Borsuk kl.7c, reprezentowali 🇵🇱 Polskę na międzynarodowych zawodach w Karate Kyokushin o Puchar Europy w Budapeszcie.
        • Mikołajki w teatrze

• Mikołajki to wyjątkowy czas dla uczniów klasy 1c i 1d, którzy obejrzeli w Teatrze Guliwer spektakl pt. „ Gwiazdeczka”.
        • Mikołajki na sportowo

• W naszej szkole w mikołajkowej atmosferze, przy nucie świątecznej muzyki uczniowie edukacji wczesnoszkolnej aktywnie spędzali czas podczas lekcji. Było mnóstwo sportowych ćwiczeń połączonych z zagadkami świątecznymi.
        • Mikołajki w bibliotece

• Mikołajki to jeden z najbardziej ukochanych i wyczekiwanych dni przez wszystkie dzieci. Biblioteka szkolna również włączyła się w te radosne obchody, gdzie gościliśmy przez cały dzień Mikołaja a odpowiedni wystrój i dekoracje tworzyły radosny, świąteczny klimat.
        • Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w koszykówce

• Reprezentacja chłopców kl. 4-6, szóstego grudnia zamiast szukać w szkole Mikołaja dzielnie walczyła w fazie eliminacji podczas zawodów sportowych o Mistrzostwo Dzielnicy Białołęka w koszykówkę, które odbyły się w hali BOS przy Szkole Podstawowej nr 344.
        • Międzynarodowy Dzień Tolerancji

• W klasie 1c zostały przeprowadzone zajęcia z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji. W tym dniu dzieci ubrały się na zielono, ponieważ kolor ten symbolizuje życzliwość.
        • ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI, Bank Żywności SOS w Warszawie

• Szkolni Wolontariusze już kolejny raz aktywnie wspierali akcję zbierania żywności w wyznaczonych sklepach.
            Dzięki zaangażowaniu, wytrwałości i chęci pomagania w czasie akcji zebrano ponad 21 ton żywności to wstępne szacunki wyniku Świątecznej Zbiórki Żywności.
            W magazynie wciąż trwają prace przy sortowaniu i pakowaniu paczek.

• Zapraszamy do corocznej akcji w ramach Mikołajek.
            Podziel się czymś słodkim lub żywnością z długim terminem ważności.
        • Paczuszka dla maluszka

• Szkolne Koło Wolontariatu
            zaprasza do udziału w kolejnej edycji akcji „Paczuszka dla maluszka” organizowanej przez Fundację Małych Stópek.
            Zbieramy do 4 grudnia do 20 grudnia.

Zatrzymaj się na chwilę i pochyl nad potrzebami tych najbardziej potrzebujących.

• SZLACHETNA PACZKA

• Śpieszymy z informacją, że pierwszy raz w historii naszej szkoły włączamy się w Szlachetną Paczkę w roli Darczyńcy!

Zapraszamy Was do dołączenia i wspólnego przygotowania pomocy dla Pani AMELII z RODZINĄ.

• Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w koszykówce dziewcząt

• W piątek 1 grudnia br. zakończyły się zawody o mistrzostwo Dzielnicy Białołęka w Koszykówce dziewcząt w kategorii „Dzieci”. 11 drużyn ze Szkół Podstawowych nr.: 344, 110, 355, 154, 366, 342, 112, 361, 356, 368 i 314 rywalizowało o tytuł najlepszej białołęckiej drużyny szkolnej. Zawody odbyły się w hali BOS przy Szkole Podstawowej nr 344.